"אם הייתי עובד עם שייפר מתחילת דרכי היום הייתי גולש עוד יותר טוב"

משה פרץ (בוץ')

אודות OLLY

חברת olly surf הוקמה בשלהי שנת 2014 על מנת לייצר לשוק הישראלי גלשנים בהתאמה אישית (custom) ברמה בינלאומית וללא פשרות.
מפעל olly surf הינו מפעל הגלשנים הגדול ביותר בארץ ובמזרח התיכון וברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, כדוגמת מפעלים מובילים בעולם.
חברת olly surf חרטה על דיגלה להביא בשורה חדשה לשוק הישראלי בה איכות המוצר וקידום הגולש עומדים בראש. מטרתנו העיקרית היא להביא לכדי מודעות כי גלשן מותאם אישית, ברמה גבוהה, יצעיד את הגולש כמה צעדים קדימה ויביא אותו הישר למקום אחר ברמת הגלישה.

התאמת הגלשן לגולש היא המפתח להבנת המוצר אותו אנו מייצרים. הגולש מתוחקר ומתושאל על ידי השייפר על מנת להבין את צרכיו ודרישותיו ואת יכולותיו של הגולש. השייפר, יתאים לגולש, התאמה מדויקת גלשן הבנוי ומאופיין על פי הצרכים והמאפיינים. תהליך מעין זה הינו תהליך הכרחי על מנת לקדם את הגולש לרמות גלישה גבוהות יותר. התפיסה היא שגלשן לא קונים כמוצר מדף אלא כמוצר הנתפר בדיוק ובהתאמה מרבית לגולש.

השייפר, אולג מלמוד, הינו דמות המפתח במפעל olly surf. אולג מלכד בתוכו שתי תכונות: אומנות ואהבת הגלישה והים. הם אלו אשר הובילו אותו לכדי בחירת מקצוע השייפר. אולג, התמסר והקדיש את חייו לחקר הגלים בארץ ובמסעותיו בחופי העולם. על אף גילו הצעיר הוא הספיק לצבור ניסיון רב ואף חיי ועבד כשייפר בקליפורניה בתעשיית ייצור הגלשנים בחברת lost העולמית. יכולותיו המקצועיות בתחום מוערכות מאוד ברחבי העולם. הערך המוסף האומנותי של אולג בה לכדי ביטוי ביופיים של הגלשנים אותם הוא מעצב.
על מנת לספק את המוצר האיכותי ביותר וללא פשרות, חברת olly surf, עושה שימוש בטכנולוגיה האחרונה הקיימת בשוק העולמי. לשם כך, בחרה החברה במכונת Aku shaper האוסטרלית, המכונה המובילה בתעשיית הגלשנים לחיתוך חומר הגלם. מכונה זו הינה המדויקת ביותר שבנמצא ומאפשרת שמירת כל קובץ חיתוך שאי פעם נוצר.

בנוסף, בחברת olly surf, נעשה שימוש בחומרי הגלם מספקים מובילים בעולם הגלישה. כל חומרי הגלם מגיעים אך ורק מארה"ב וליתר דיוק מקליפורניה.